League Home 1 X 2 Away Time
Apr 20, 2019
MLS - Eastern Conference Los Angeles Galaxy Houston Dynamo 02:30:00 H2H
Liga MX Club Tijuana Lobos BUAP 02:00:00 H2H
Liga MX Veracruz Monterrey 02:00:00 H2H
Primera A Olmedo Dep. Cuenca 00:15:00 H2H
MLS - Eastern Conference Toronto FC Minnesota 00:00:00 H2H
Apr 19, 2019
MLS - Eastern Conference Cincinnati Real Salt Lake 23:30:00 H2H
Usa: Usl League One Orlando City B Baumit Peggau 23:30:00 H2H
Prim B Nacional Chacarita Juniors Central Córdoba Santiago 23:00:00 H2H
Argentina: Copa De La Superliga Huracán San Lorenzo 23:00:00 H2H
PFL D. Bryansk Krasnogorsk 22:00:00 H2H
PFL Saratov Ryazan 22:00:00 H2H
PFL Kvant Salyut-Belgorod 22:00:00 H2H
PFL Kaluga FK Strogino Moscow 22:00:00 H2H
PFL Khimik Novomoskovsk T. Moscow 22:00:00 H2H
PFL R. Volgograd 2 Khimki 2 22:00:00 H2H
II Liga Elblag Pruszkow 22:00:00 H2H
II Liga Ol. Grudziadz S. Wola 22:00:00 H2H
II Liga GKS Belchatow Gryf Wejherowo 22:00:00 H2H
Landesliga Zirl Natters 22:00:00 H2H
Landesliga St. Johann in Tirol Kundl 22:00:00 H2H
Landesliga Zams Wattens II 22:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Altach (Am) 5 ‑ 3 SV Worgl 22:00:00 H2H
PFL Dolgoprudny Lokomotiv-Kazanka 22:00:00 H2H
PFL Znamya Truda Kolomna 22:00:00 H2H
PFL Lipetsk Saturn Ramenskoye 22:00:00 H2H
II Liga Siarka Tarnobrzeg Widzew Lodz 22:00:00 H2H
II Liga Radomiak Radom Elana Torun 22:00:00 H2H
II Liga Skra R. Rzeszow 22:00:00 H2H
II Liga Ruch ROW Rybnik 22:00:00 H2H
Landesliga Telfs Kirchbichl 22:00:00 H2H
Landesliga Hall SV Innsbruck 22:00:00 H2H
Landesliga Volders Söll 22:00:00 H2H
Landesliga Imst Völs 22:00:00 H2H
Landesliga Kematen Union Innsbruck 22:00:00 H2H
II Liga Rozwoj Katowice Leczna 22:00:00 H2H
II Liga Pogon Siedlce Blekitni Stargard 22:00:00 H2H
Third League Germaneya Belasitsa 22:00:00 H2H
USL Charleston Nashville 22:00:00 H2H
USL Pittsburgh St. Louis Lions 22:00:00 H2H
Landesliga Lauterach Andelsbuch 22:00:00 H2H
Landesliga Rot-Weiß Rankweil Admira Dornbirn 22:00:00 H2H
Landesliga Röthis Austria Lustenau II 22:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Prva Iskra Zvezdara 22:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Lokomotiva Beograd Polet Dorćol 22:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Stepojevac Vaga Crvena Zvezda MML 22:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade OFK Beograd Kolubara 22:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Jedinstvo Su BSK Borca 22:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade Radnički Novi Beograd Grafičar 22:00:00 H2H
Third League Slivnishki geroy Pirin Razlog 22:00:00 H2H
Third League Septemvri Simitli Rilski Sportist 22:00:00 H2H
USL Rio Grande Las Vegas Lights 22:00:00 H2H
Third League Hebar 1918 Marek 22:00:00 H2H
USL Reno 1868 New Mexico United 22:00:00 H2H
USL Louisville City Ottawa Fury 22:00:00 H2H
Third League Bansko Vihren 22:00:00 H2H
USL Oklahoma City Energy Orange County Blues 22:00:00 H2H
USL Birmingham Legion Swope Park 22:00:00 H2H
USL Charlotte Independ. North Carolina 22:00:00 H2H
USL Real Monarchs San Antonio 22:00:00 H2H
Third League Botev Ihtiman Oborishte 22:00:00 H2H
Third League Chavdar Etropole Velbazhd 22:00:00 H2H
Third League Balkan Botevgrad Nadezhda Dobroslavtsi 22:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade BASK Brodarac 22:00:00 H2H
USL Phoenix Rising Seattle 2 22:00:00 H2H
USL Portland Timbers II Colorado Springs 22:00:00 H2H
USL New York Red Bulls 2 Loudoun United 22:00:00 H2H
Third League FK Minyor Pernik Sportist Svoge 22:00:00 H2H
Landesliga Wolfurt Lochau 22:00:00 H2H
Landesliga Höchst Fussach 22:00:00 H2H
Landesliga Alberschwende Nenzing 22:00:00 H2H
Landesliga Egg Bizau 22:00:00 H2H
Landesliga Blau-Weiß Feldkirch Dornbirner SV 22:00:00 H2H
Srpska Liga: Belgrade IMT Novi Beograd Radnicki Obrenovac 22:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Seekirchen Reichenau 22:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Grodig Bischofshofen 22:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Johann 2 ‑ 1 Kufstein 22:00:00 H2H
Cearense 2 Maranguape Tiradentes CE 22:00:00 H2H
Cearense 2 Maracanã Uniao CE 22:00:00 H2H
Cearense 2 Pacajus Limoeiro 22:00:00 H2H
Cearense 2 Icasa Crato 22:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Kitzbuhel 2 ‑ 2 Liefering 22:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Langenegg Schwaz 22:00:00 H2H
Second League Dobrudzha Pomorie 22:00:00 H2H
Second League Ludogorets II Arda 22:00:00 H2H
Second League Montana Botev Galabovo 22:00:00 H2H
Second League Chernomorets Balchik Kariana Erden 22:00:00 H2H
Second League Lokomotiv Sofia 1929 Strumska Slava 22:00:00 H2H
Second League Lok. Gorna Lovech 22:00:00 H2H
Second League Nesebar Pirin Blagoevgrad 22:00:00 H2H
Third League Minyor Radnevo Sadovo 22:00:00 H2H
Third League Rozova dolina Borislav 2009 22:00:00 H2H
Third League Asenovets Neftohimik 22:00:00 H2H
Third League Zagorets Levski Karlovo 22:00:00 H2H
Third League Maritsa Plovdiv Chernomorets 1919 Burgas 22:00:00 H2H
Third League Gigant Saedinenie Sokol Markovo 22:00:00 H2H
Third League Sozopol Atletik Kuklen 22:00:00 H2H
Third League Dimitrovgrad Karnobat 22:00:00 H2H
Third League Haskovo 1957 Svilengrad 22:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Saalfelden Hohenems 22:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Wals-Grunau Dornbirn 22:00:00 H2H
Second League Tsarsko selo CSKA 1948 Sofia 22:00:00 H2H
Copa Argentina Boca Juniors Estudiantes Rio Cuarto 21:00:00 H2H
Primera División O'Higgins Cobresal 21:00:00 H2H
Argentina: Copa De La Superliga Banfield Estudiantes L.P. 20:45:00 H2H
Primera División Ayacucho AD Cantolao 20:30:00 H2H
Prim B Nacional Ind. Rivadavia 1 ‑ 1 Atl. Rafaela 20:30:00 H2H
Tercera Division Ibarra Las Zocas 19:00:00 H2H
Tercera Division Buzanada 1 ‑ 1 Marino 19:00:00 H2H
Segunda División Alcorcón 1 ‑ 4 Malaga 19:00:00 H2H
La Liga Primera División Alaves 2 ‑ 2 Valladolid 19:00:00 H2H
Botola Pro Kawkab Marrakech Olympique Khouribga 19:00:00 H2H
Ligue 1 Lyon 2 ‑ 1 Angers 18:45:00 H2H
First Division Wexford Cabinteely 18:45:00 H2H
First Division Bray 3 ‑ 1 Drogheda 18:45:00 H2H
Premiership Newry City AFC Glentoran 18:45:00 H2H
First Division Shelbourne Limerick 18:45:00 H2H
Premier Division St. Patricks 2 ‑ 1 Sligo Rovers 18:45:00 H2H
Premier Division Dundalk Finn Harps 18:45:00 H2H
Premier Division Derry City Shamrock Rovers 18:45:00 H2H
Premier Division Bohemians UC Dublin 18:45:00 H2H
First Division Athlone Town Galway 18:45:00 H2H
San Marino: Coppa Titano Folgore - Falciano Tre Fiori 18:45:00 H2H
Premier Division Waterford Cork City 18:45:00 H2H
Primera C Berazategui Sportivo Barracas 18:30:00 H2H
Prim B Metro Tristan Suarez Justo Jose de Urquiza 18:30:00 H2H
Prim B Metro Acassuso 1 ‑ 1 Fenix 18:30:00 H2H
Non League Premier Stourbridge 3 ‑ 3 Alvechurch 18:30:00 H2H
Primera C Midland 2 ‑ 1 Laferrere 18:30:00 H2H
Mauritania: Super D1 Concorde Nouadhibou 18:30:00 H2H
Pro League St. Liege 1 ‑ 3 Genk 18:30:00 H2H
Primera C Leandro N. Alem Dock Sud 18:30:00 H2H
First Division B Tubize Leuven 18:30:00 H2H
1ère Division Salitas Rahimo 18:15:00 H2H
1ère Division Forces Armées Rail Club Kadiogo 18:15:00 H2H
Ligue 2 Lorient Troyes 18:00:00 H2H
Eerste Divisie Jong AZ 2 ‑ 3 Maastricht 18:00:00 H2H
Eredivisie Heracles 2 ‑ 1 Heerenveen 18:00:00 H2H
Eerste Divisie Waalwijk 4 ‑ 4 Dordrecht 18:00:00 H2H
Eerste Divisie FC Volendam 2 ‑ 3 Nijmegen 18:00:00 H2H
Eerste Divisie Sparta Rotterdam 3 ‑ 1 Helmond Sport 18:00:00 H2H
Liga I Astra U Craiova 1948 CS 18:00:00 H2H
Eerste Divisie Roda 1 ‑ 1 Oss 18:00:00 H2H
Eerste Divisie Jong Ajax Twente 18:00:00 H2H
Eerste Divisie Den Bosch 2 ‑ 2 Jong Utrecht 18:00:00 H2H
Eerste Divisie G.A. Eagles 2 ‑ 1 Jong PSV 18:00:00 H2H
Eerste Divisie Eindhoven FC 2 ‑ 2 Cambuur 18:00:00 H2H
FAI Cup Maynooth Univ. 5 ‑ 1 Rockmount 18:00:00 H2H
Eerste Divisie Almere City Telstar 18:00:00 H2H
National 1 Laval 2 ‑ 1 Villefranche 18:00:00 H2H
Ligue 2 Valenciennes 5 ‑ 6 Béziers 18:00:00 H2H
Ligue 2 Red Star 1 ‑ 1 Nancy 18:00:00 H2H
Ligue 2 Le Havre 2 ‑ 1 Paris FC 18:00:00 H2H
Super League Lugano Zurich 18:00:00 H2H
Super League Sion Basel 18:00:00 H2H
National 1 Boulogne 2 ‑ 1 Quevilly Rouen 18:00:00 H2H
National 1 Cholet Le Mans 18:00:00 H2H
National 1 Sannois 1 ‑ 1 Dunkerque 18:00:00 H2H
National 1 Marignane 2 ‑ 1 Avranches 18:00:00 H2H
National 1 Lyon Duchere 3 ‑ 2 Pau 18:00:00 H2H
Premier League 2 Middlesbrough U23 2 ‑ 2 Stoke City U23 18:00:00 H2H
Primera División Univ. Concepción Deportes Iquique 18:00:00 H2H
Ligue 2 Auxerre Sochaux 18:00:00 H2H
National 1 Drancy JA Tours 18:00:00 H2H
Ligue 2 Brest 3 ‑ 1 Orleans 18:00:00 H2H
Premier League El Daklyeh Smouha 18:00:00 H2H
National 1 Bourg Peronnas Rodez 18:00:00 H2H
Premier League El Gounah El Gaish 18:00:00 H2H
National 1 Concarneau Chambly 18:00:00 H2H
Ligue 2 Clermont AC Ajaccio 18:00:00 H2H
Ligue 2 GFC Ajaccio Metz 18:00:00 H2H
Ligue 2 Chateauroux 2 ‑ 1 Niort 18:00:00 H2H
Premier League Neman Vitebsk 17:45:00 H2H
Eredivisie Women PEC Zwolle W Den Haag W 17:30:00 H2H
Eredivisie Women PSV W Ajax W 17:30:00 H2H
Süper Lig Kasimpasa 1 ‑ 1 Bursaspor 17:30:00 H2H
Eredivisie Women Heerenveen W Achilles 29 W 17:30:00 H2H
Regionalliga: Ost Traiskirchen 4 ‑ 2 Schwechat 17:30:00 H2H
Regionalliga: Ost Karabakh 2 ‑ 1 Parndorf 17:30:00 H2H
Regionalliga: Ost Wiener SC 2 ‑ 1 Ebreichsdorf 17:30:00 H2H
Regionalliga Memmingen Bayern II 17:30:00 H2H
2. Liga Liefering 5 ‑ 1 FC Pasching-LASK Juniors 17:10:00 H2H
2. Liga Wattens Vorwarts Steyr 17:10:00 H2H
2. Liga BW Linz Kapfenberg 17:10:00 H2H
2. Liga Horn Amstetten 17:10:00 H2H
2. Liga FAC Wien 2 ‑ 2 Wacker Innsbruck (Am) 17:10:00 H2H
2. Liga FK Austria Vienna (Am) 3 ‑ 3 Ried 17:10:00 H2H
2. Liga Lafnitz 2 ‑ 3 A. Lustenau 17:10:00 H2H
Regionalliga: Ost Neusiedl SK Rapid Vienna (Am) 17:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Allerheiligen Union Gurten 17:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Bad Gleichenberg 5 ‑ 2 Lendorf 17:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Mattersburg (Am) St. Polten (Am) 17:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Bruck Leitha 2 ‑ 3 Wiener Linien 17:00:00 H2H
Regionalliga Buchbach Pipinsried 17:00:00 H2H
Ligue 1 Dijon 3 ‑ 2 Rennes 17:00:00 H2H
Ligue 1 Dijon Rennes 17:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Hertha SC Weiz 17:00:00 H2H
First League Septemvri Sofia 3 ‑ 2 Slavia Sofia 17:00:00 H2H
Oberliga Eltersdorf 1 ‑ 3 Vach 17:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Deutschlandsberger Kalsdorf 17:00:00 H2H
Landesliga Gnas Mettersdorf 17:00:00 H2H
Landesliga Lebring Wildon 17:00:00 H2H
Landesliga Pöllau Hitthaller St. Michael 17:00:00 H2H
Landesliga Heiligenkreuz Frauental 17:00:00 H2H
Landesliga Leoben Liezen 17:00:00 H2H
Landesliga Lafnitz II St. Anna 17:00:00 H2H
Pro League Al Ahli SC 3 ‑ 2 Al Wehda 16:45:00 H2H
Arabian Gulf League Al Nasr 3 ‑ 1 Emirates Club 16:30:00 H2H
Jordan: Jordan Cup Al Yarmouk 1 ‑ 2 Al Wehdat 16:30:00 H2H
Mauritania: Super D1 Deuz Kaedi 16:30:00 H2H
1. SNL Celje Aluminij 16:15:00 H2H
Pro League Al-Raed 5 ‑ 1 Ohod 16:10:00 H2H
1ère Division Rahimo Comoé 16:00:00 H2H
1ère Division Majestic Salitas 16:00:00 H2H
1ère Division AS Police ASF Dioulasso 16:00:00 H2H
FNL FK Chimki Moskovska oblast Krasnodar 2 16:00:00 H2H
Pro League Al-Shabab Al-Hazem 16:00:00 H2H
Regionalliga Aschaffenburg Schalding 16:00:00 H2H
1ère Division AJEB ASFA-Yennenga 16:00:00 H2H
A Lyga Zalgiris 3 ‑ 1 Kauno Zalgiris 16:00:00 H2H
Mauritius: Mauritian League Quatre Bornes 1 ‑ 5 Riviere Du Rempart 16:00:00 H2H
2. Division Achnas Onisilos 16:00:00 H2H
1ère Division US Ouagadougou RC Bobo-Dioulasso 16:00:00 H2H
1. Lig Elazigspor 1 ‑ 2 Osmanlispor 16:00:00 H2H
Superliga Odense 2 ‑ 2 Nordsjaelland 16:00:00 H2H
III Liga Ostroda 2 ‑ 1 T. Mazowiecki 16:00:00 H2H
FNL FK Chimki Moskovska oblast Krasnodar 2 16:00:00 H2H
III Liga Bron Radom 1 ‑ 2 W. Mazowieckie 16:00:00 H2H
Friendlies Portugal U18 3 ‑ 1 Mexico U18 16:00:00 H2H
1 Lyga Hegelmann Litauen 1 ‑ 2 Dainava Alytus 16:00:00 H2H
Premier League FC Minsk Dnepr Rohachev 15:45:00 H2H
Pro League Al-Fateh Al-Nassr 15:45:00 H2H
Veikkausliiga Lahti 1 ‑ 1 Inter Turku 15:30:00 H2H
Premier League Al Ittihad Misr Elmaqasah 15:30:00 H2H
III Liga LKS Lomza 1 ‑ 3 Victoria Sulejówek 15:00:00 H2H
Primavera 1 Sampdoria U19 Fiorentina U19 15:00:00 H2H
III Liga Gwardia Koszalin 3 ‑ 2 KKS Kalisz 15:00:00 H2H
Liga I Hermannstadt 1 ‑ 1 Voluntari 15:00:00 H2H
Virsliga Jelgava 1 ‑ 2 Metta-LU 15:00:00 H2H
New South Wales Sydney Olympic Manly United 14:45:00 H2H
Persian Gulf Pro League Foolad 1 ‑ 4 Sanat Naft 14:45:00 H2H
Iraqi League Al Quwa Al Jawiya Al Simawa 14:45:00 H2H
First League Dunav Ruse Lok. Plovdiv 14:30:00 H2H
Persian Gulf Pro League Nassaji Mazandaran Padideh Khorasan 14:30:00 H2H
A Lyga Panevėžys 1 ‑ 2 Suduva 14:30:00 H2H
Persian Gulf Pro League Pars Jam Bushehr 2 ‑ 2 Sepidrood Rasht 14:30:00 H2H
New South Wales APIA Leichhardt Tigers Blacktown City 14:00:00 H2H
Allsvenskan Orebro 2 ‑ 1 AIK 14:00:00 H2H
Allsvenskan Norrkoping 4 ‑ 3 Falkenbergs 14:00:00 H2H
Superliga Randers FC Hobro 14:00:00 H2H
Superettan GAIS Brage 14:00:00 H2H
Friendlies Denmark U18 1 ‑ 2 France U18 14:00:00 H2H
League Two Northampton 3 ‑ 1 Macclesfield 14:00:00 H2H
League Two Newport 3 ‑ 1 Bury 14:00:00 H2H
League Two Mansfield Morecambe 14:00:00 H2H
League One Rochdale Wycombe 14:00:00 H2H
League One Gillingham 3 ‑ 1 Plymouth 14:00:00 H2H
League Two Cheltenham Oldham 14:00:00 H2H
League Two Carlisle Lincoln City 14:00:00 H2H
League Two Cambridge Utd Swindon 14:00:00 H2H
League One Fleetwood Town 1 ‑ 1 Peterborough 14:00:00 H2H
Division 2 Lidköping 3 ‑ 1 Nordvarmland 14:00:00 H2H
League One Coventry Bradford City 14:00:00 H2H
League One Burton 1 ‑ 2 Portsmouth 14:00:00 H2H
League One Barnsley 2 ‑ 1 Shrewsbury 14:00:00 H2H
League One AFC Wimbledon 1 ‑ 1 Bristol Rovers 14:00:00 H2H
League One Accrington Luton 14:00:00 H2H
League Two Tranmere Forest Green 14:00:00 H2H
League Two Port Vale 1 ‑ 4 Stevenage 14:00:00 H2H
1 Lyga Kupiskis FC Pakruojis 14:00:00 H2H
Arabian Gulf League Al Jazira 2 ‑ 2 Al Fujairah 14:00:00 H2H
Jordan: Jordan Cup Al Jazeera Amman Al Ahli 14:00:00 H2H
League Two Notts County 1 ‑ 2 Milton Keynes Dons 14:00:00 H2H
III Liga Huragan Morag 1 ‑ 2 Legionowo 14:00:00 H2H
League One Oxford Utd 2 ‑ 1 Charlton Athletic 14:00:00 H2H
Super Liga Zemun Sp. Subotica 14:00:00 H2H
Druha Liga Bukovyna Veres-Rivne 14:00:00 H2H
Druha Liga Podillya Khmelnytskyi Kalush 14:00:00 H2H
League Two Crewe Yeovil 14:00:00 H2H
League Two Colchester Grimsby Town 14:00:00 H2H
League One Scunthorpe Blackpool 14:00:00 H2H
Championship Middlesbrough Stoke City 14:00:00 H2H
Championship Leeds 1 ‑ 2 Wigan Athletic 14:00:00 H2H
Jordan: Jordan Cup Blama Aqaba 14:00:00 H2H
1. SNL NK Olimpija Ljubljana 3 ‑ 1 ND Gorica 14:00:00 H2H
League One Walsall 1 ‑ 1 Southend 14:00:00 H2H
Championship West Brom 3 ‑ 2 Hull City 14:00:00 H2H
League One Sunderland Doncaster 14:00:00 H2H
National League Dover Ath. Aldershot 14:00:00 H2H
Championship Birmingham 2 ‑ 2 Derby County 14:00:00 H2H
Championship Bolton Wanderers Aston Villa 14:00:00 H2H
Championship Bristol City 1 ‑ 1 Reading 14:00:00 H2H
National League Gateshead Chesterfield 14:00:00 H2H
Championship Swansea City 4 ‑ 3 Rotherham 14:00:00 H2H
Championship Sheffield United Nottingham 14:00:00 H2H
Championship Queens Park Rangers 1 ‑ 2 Blackburn Rovers 14:00:00 H2H
Championship Preston Ipswich 14:00:00 H2H
Championship Norwich City 2 ‑ 2 Sheffield Wed 14:00:00 H2H
National League Maidstone Braintree 14:00:00 H2H
National League Wrexham Sutton 14:00:00 H2H
National League Fylde Barnet 14:00:00 H2H
National League Boreham Wood 2 ‑ 3 Salford 14:00:00 H2H
National League Bromley Solihull 14:00:00 H2H
National League Dagenham & Red. Eastleigh 14:00:00 H2H
National League Hartlepool 2 ‑ 1 Halifax 14:00:00 H2H
National League Havant & Waterlooville 3 ‑ 3 Ebbsfleet 14:00:00 H2H
National League Leyton Orient Harrogate 14:00:00 H2H
National League Maidenhead 1 ‑ 1 Barrow 14:00:00 H2H
Arabian Gulf League Ajman Ittihad Kalba 13:55:00 H2H
Mauritius: Mauritian League La Cure Sylvester Cercle de Joachim 13:30:00 H2H
Persian Gulf Pro League Tractor Sazi Paykan 13:30:00 H2H
Uganda: Premier League Bright Stars 1 ‑ 1 Police 13:30:00 H2H
Premier League Newtown 2 ‑ 3 Bala 13:30:00 H2H
Premier League TNS Caernarfon 13:30:00 H2H
Division 1 Carlstad 3 ‑ 1 Sollentuna 13:00:00 H2H
Premier Soccer League Bulawayo Chiefs ZPC Kariba 13:00:00 H2H
Palestine: West Bank League Shabab Al-Dhahiriya 3 ‑ 4 Shabab Alsamu 13:00:00 H2H
Super League Buildcon Green Eagles 13:00:00 H2H
Division 1 Utsikten 3 ‑ 2 Lunds 13:00:00 H2H
Division 1 Linkoping City 4 ‑ 1 Forward 13:00:00 H2H
Division 1 Sandvikens 5 ‑ 1 Rynninge 13:00:00 H2H
Division 1 Assyriska IK 1 ‑ 1 Trollhättan 13:00:00 H2H
Palestine: West Bank League Al Amari Thagafi Tulkarm 13:00:00 H2H
Division 2 Kvarnsveden 2 ‑ 4 IFK Stocksund 13:00:00 H2H
Premyer Liqa Sabah Baku Neftci Baku 13:00:00 H2H
Premyer Liqa Gabala 2 ‑ 1 Zira 13:00:00 H2H
Lesotho: Premier League Majantja 1 ‑ 6 Bantu 13:00:00 H2H
Lesotho: Premier League LMPS Defence Force 13:00:00 H2H
Lesotho: Premier League Linare 1 ‑ 2 Kick4Life 13:00:00 H2H
Premier League Pulau Pinang Johor Darul Ta'zim II 13:00:00 H2H
Lesotho: Premier League LCS Lioli 13:00:00 H2H
Primavera 1 Napoli U19 Inter U19 13:00:00 H2H
Premier Soccer League Yadah TelOne 13:00:00 H2H
Premier Soccer League Ngezi Platinum FC Chicken Inn 13:00:00 H2H
Premier League Al-Ittihad 1 ‑ 1 Al Wehda 13:00:00 H2H
Thai League 1 Buriram 1 ‑ 1 Trat 13:00:00 H2H
Premier League Al-Sahel Al Herafyeen 13:00:00 H2H
Premier League Jableh 1 ‑ 1 Taliya 13:00:00 H2H
Premier League Nawaeir El Jaish 13:00:00 H2H
Premier League Teshrin Majd 13:00:00 H2H
Uganda: Premier League Vipers 1 ‑ 2 URA 13:00:00 H2H
Friendlies Bulgaria U18 Georgia U18 13:00:00 H2H
Virsliga Liepāja 2 ‑ 3 BFC Daugavpils 13:00:00 H2H
Division 1 Masfut Al Khaleej 12:55:00 H2H
Division 1 Al Arabi Dibba Al Hisn 12:55:00 H2H
Division 1 Al Urooba Al Hamriyah 12:55:00 H2H
Division 1 Hatta Masafi 12:55:00 H2H
Division 1 Al-Taawon Al Thaid 12:55:00 H2H
National Soccer League Kiyovu Sports 3 ‑ 1 Bugesera 12:30:00 H2H
National Soccer League Kirehe 2 ‑ 1 Amagaju 12:30:00 H2H
Iraqi League Naft Al Junoob Al-Hudod 12:30:00 H2H
Iraqi League Baghdad Al Naft 12:30:00 H2H
Division 2 Osterlen FF 1 ‑ 1 Bromolla 12:00:00 H2H
Division 2 Onsala 8 ‑ 2 Eslov 12:00:00 H2H
League Two Exeter 1 ‑ 3 Crawley Town 12:00:00 H2H
Division 2 Vanersborgs IF Savedalens 12:00:00 H2H
Premier League Sidama Bunna 3 ‑ 2 Shire Endaselassie 12:00:00 H2H
Division 2 Taby 5 ‑ 3 Enköping 12:00:00 H2H
Professional Development League Hull City U23 Birmingham U23 12:00:00 H2H
Division 2 Stenungsunds Amal Atbara 12:00:00 H2H
Division 2 Grebbestads 3 ‑ 1 Uddevalla 12:00:00 H2H
Division 2 Gauthiod 5 ‑ 1 IFK Tidaholm 12:00:00 H2H
Division 2 Rappe GOIF 1 ‑ 2 IFK Berga 12:00:00 H2H
Club Friendlies Klubi 04 4 ‑ 4 SalPa 12:00:00 H2H
Division 2 Hassleholms IF Husqvarna 12:00:00 H2H
Premier League Kakamega Homeboyz 1 ‑ 1 Gor Mahia 12:00:00 H2H
Premier League Shabab Al Sahel Salam Zgharta 12:00:00 H2H
U21 Premier League Dynamo Moscow U21 Krylya Sovetov Samara U21 12:00:00 H2H
Division 2 Karlbergs 5 ‑ 1 Skiljebo 12:00:00 H2H
Division 2 Kungsangens 2 ‑ 2 Hudiksvalls 12:00:00 H2H
Championship Millwall 1 ‑ 1 Brentford 12:00:00 H2H
Ligi kuu Bara Kagera Sugar Simba 12:00:00 H2H
Czech Republic: Youth League Dukla Prague U21 2 ‑ 1 Teplice U21 12:00:00 H2H
CSL Tianjin Quanjian Shanghai SIPG 11:35:00 H2H
CSL Guangzhou Evergrande 2 ‑ 1 Shandong Luneng 11:35:00 H2H
Allsvenskan Ostersunds 1 ‑ 1 Elfsborg 11:30:00 H2H
Division 2 Ullareds IK 1 ‑ 1 Olympic 11:30:00 H2H
Club Friendlies Jaro SJK Akatemia 11:00:00 H2H
Club Friendlies Dynamo Kiev Vorskla Poltava 11:00:00 H2H
Division 2 Almeboda Linneryd 1 ‑ 1 IFK Hassleholm 11:00:00 H2H
U21 Premier League Spartak Moscow U21 2 ‑ 1 Yenisey U21 11:00:00 H2H
Premier League Taliya Al Sahel 11:00:00 H2H
Premier League Al Jaish Jabala 11:00:00 H2H
Premier League Karama Al Ittihad 11:00:00 H2H
Premier League Majd Nawaeir 11:00:00 H2H
Premier League Hottin 1 ‑ 1 Wathbah 11:00:00 H2H
Thai League 2 Sisaket Rayong 11:00:00 H2H
Virsliga Spartaks Valmiera 11:00:00 H2H
Premier League Al Wahda Teshrin 11:00:00 H2H
Premier League Al Herafyeen Al Shorta 11:00:00 H2H
Super League Forest Rangers 3 ‑ 2 Circuit City 11:00:00 H2H
Primavera 1 AS Roma U19 Torino U19 11:00:00 H2H
Premier League Ararat-Armenia Lori 11:00:00 H2H
Czech Republic: Youth League Jablonec U21 Pribram U21 11:00:00 H2H
India: Santosh Trophy Services 1 ‑ 1 Karnataka 10:30:00 H2H
Premier League Shirak Banants Yerevan 10:00:00 H2H
U21 Premier League Lokomotiv Moscow U21 CSKA Moscow U21 10:00:00 H2H
U21 Premier League Krasnodar U21 1 ‑ 1 Zenit Petersburg U21 10:00:00 H2H
U21 Premier League Ufa U21 1 ‑ 6 Arsenal Tula U21 10:00:00 H2H
A Lyga Trakai Atlantas 10:00:00 H2H
J1 League Hiroshima FC Tokyo 10:00:00 H2H
J1 League Kawasaki Frontale Shonan 10:00:00 H2H
A-League Adelaide United Melbourne Victory 09:50:00 H2H
National Premier Leagues Lake Macquarie 2 ‑ 1 Adamstown Rosebuds 09:30:00 H2H
Premier League Muktijoddha SKC Saif 09:00:00 H2H
U21 Premier League FK Orenburg U21 FK Rostov U21 09:00:00 H2H
V.League 1 Da Nang Song Lam Nghe An 09:00:00 H2H
Super League Qizilqum Kokand 1912 09:00:00 H2H
Premier League Bashundhara Kings Abahani Chittagong 08:00:00 H2H
Npl Nsw Sydney Olympic 2 ‑ 2 Manly United 06:45:00 H2H
National Premier Leagues Lambton Jaffas 2 ‑ 1 Weston Bears 06:30:00 H2H
Npl Nsw APIA Leichhardt Tigers 1 ‑ 1 Blacktown City 06:00:00 H2H
National Premier Leagues Maitland 2 ‑ 1 Edgeworth E. 04:30:00 H2H
India: Santosh Trophy Punjab 2 ‑ 1 Goa FT 03:00:00 H2H
Ascenso MX Dorados de Sinaloa Cimarrones de Sonora 02:00:00 H2H
Liga Nacional Petapa 1 ‑ 2 Deportivo Chiantla 01:00:00 H2H
Copa Sudamericana Sport Huancayo 1 ‑ 1 Wanderers 00:30:00 H2H
Ascenso MX Venados Zacatepec 00:00:00 H2H
Gamble Responsibly 18+

Tennis Live Streaming

About Matchstat

Welcome to the new matchstat.com, with pro tennis stats, information and a network of likeminded tennis fans.

Questions? Comments? Suggestions? Send us a note

Site and original content ©2014 matchstat.com. Livescores provided by Livescore.in

Social Media

Follow us on Twitter
Find us on Facebook  
Visit us on Google+