Player 1Player 2 12
Jul 24, 2019
R32 W80 Granby, Wk. 30 Nao Hibino (JPN) 1 Emily Webley-Smith (GBR) H2H 3-0
R32 W80 Granby, Wk. 30 Yuuki Tanaka (JPN) Risa Ozaki (JPN) H2H 1-1
R32 W80 Granby, Wk. 30 Carol Zhao (CAN) WC Quinn Gleason (USA) H2H 1-0
FQ W80 Granby, Wk. 30 Nika Kukharchuk q Marina Stakusic H2H 1-0
FQ W80 Granby, Wk. 30 Andreea Ghitescu (ROU) q Layne Sleeth (CAN) H2H 1-0
FQ W80 Granby, Wk. 30 Ingrid Neel (USA) q Annabelle Xu H2H 1-0
FQ W80 Granby, Wk. 30 Erin Routliffe (CAN) q Haley Giavara (USA) H2H 1-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Nika Kukharchuk q Bye
H2H 0-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Marina Stakusic Maria Patrascu (CAN) H2H 1-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Andreea Ghitescu (ROU) q Bye
H2H 0-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Layne Sleeth (CAN) Mia Kupres H2H 1-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Ariana Arseneault (CAN) q Jessica Ho (USA) H2H 2-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Anca Craciun (CAN) Louise Kwong (CAN) H2H 1-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Anna Morgina q Nifemi Akinbiyi H2H 1-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Alexandra Mikhailuk (CAN) Akari Inoue (JPN) H2H 1-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Ingrid Neel (USA) q Hind Abdelouahid (USA) H2H 1-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Annabelle Xu Catherine Leduc (CAN) H2H 1-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Erin Routliffe (CAN) q Oleksandra Gorchanyuk (CAN) H2H 1-0
QFQ W80 Granby, Wk. 30 Haley Giavara (USA) Sylvia Schenck (USA) H2H 1-0
R32 W60 Prague, Wk. 30 Raluca Georgiana Serban (ROU) Martina Pradova (CZE) WC H2H 1-0
R32 W60 Prague, Wk. 30 Alexandra Cadantu (ROU) 7 Sofya Lansere (RUS) H2H 1-0
FQ W60 Prague, Wk. 30 Magdalena Pantuckova (CZE) q Caroline Werner (_Ge) H2H 2-0
FQ W60 Prague, Wk. 30 Lucrezia Stefanini (ITA) q Aneta Laboutkova (CZE) LL H2H 1-0
FQ W60 Prague, Wk. 30 Nicoleta Dascalu (ROU) q Tayisiya Morderger (GER) H2H 1-0
FQ W60 Prague, Wk. 30 Teliana Pereira (BRA) q Ksenia Laskutova (RUS) H2H 1-0
FQ W60 Prague, Wk. 30 Anastasia Pribylova q Manon Arcangioli (FRA) LL H2H 1-0
FQ W60 Prague, Wk. 30 Sara Cakarevic (FRA) q Oona Orpana (FIN) H2H 1-0
FQ W60 Prague, Wk. 30 Marine Partaud (FRA) q Yana Morderger (GER) H2H 1-0
FQ W60 Prague, Wk. 30 Barbora Miklova (CZE) q Chantal Skamlova (SVK) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Caroline Werner (_Ge) Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Magdalena Pantuckova (CZE) q Zuzana Bohatova H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Lucrezia Stefanini (ITA) q Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Aneta Laboutkova (CZE) LL Sabina Brichackova H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Nicoleta Dascalu (ROU) q Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Tayisiya Morderger (GER) Kristina Milenkovic (SUI) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Teliana Pereira (BRA) q Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Ksenia Laskutova (RUS) Natasa Luzajic (_SR) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Manon Arcangioli (FRA) LL Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Anastasia Pribylova q Laetitia Pulchartova (CZE) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Sara Cakarevic (FRA) q Bye
H2H 0-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Oona Orpana (FIN) Denisa Pospisilova (CZE) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Marine Partaud (FRA) q Ani Vangelova (BUL) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Yana Morderger (GER) Veronika Vlkovska (CZE) H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Chantal Skamlova (SVK) Matea Mamic H2H 1-0
QFQ W60 Prague, Wk. 30 Barbora Miklova (CZE) q Gabriela Pantuckova (CZE) H2H 1-0
R32 W60 Ashland, Wk. 30 Ann Li (USA) 3 Hayley Carter (USA) WC H2H 1-0
R32 W60 Ashland, Wk. 30 Gail Brodsky (USA) En Shuo Liang (TPE) 6 H2H 1-0
R32 W60 Ashland, Wk. 30 Zoe Hives (AUS) 8 Kayla Day (USA) H2H 1-0
R32 W60 Ashland, Wk. 30 Xiao-Di You (CHN) Peyton Stearns (USA) WC H2H 1-0
FQ W60 Ashland, Wk. 30 Abbie Myers (AUS) q Angelina Gabueva H2H 1-0
FQ W60 Ashland, Wk. 30 Ayaka Okuno (JPN) q Sanaz Marand (USA) H2H 1-0
FQ W60 Ashland, Wk. 30 Anastasia Nefedova q Julia Rosenquist (SWE) H2H 1-0
FQ W60 Ashland, Wk. 30 Hanna Chang (USA) q Joelle Kissell (USA) H2H 2-0
FQ W60 Ashland, Wk. 30 Lorraine M. Guillermo (USA) q Alycia Parks (USA) H2H 2-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Abbie Myers (AUS) q Spirit Edley (USA) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Angelina Gabueva Alessandra Crump (USA) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Sanaz Marand (USA) Shatoo Mohamad H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Ayaka Okuno (JPN) q Maria Santilli H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Fatma Al Nabhani (OMN) q Anna Baranovski (USA) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Rhiann Newborn (USA) Mariya Kostyuk (UKR) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Anastasia Nefedova q Epiphany Turner H2H 2-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Julia Rosenquist (SWE) Emily Fanning (NZL) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Hanna Chang (USA) q Ty Ana Williams (USA) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Joelle Kissell (USA) Shu-Ying Hsieh H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Sara Daavettila (USA) Dabin Kim H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Vladica Babic (MNE) q Cameron Morra (USA) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Kennedy Shaffer (USA) Rosalyn Small (USA) H2H 2-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Alexa Glatch (USA) q Mary Closs (USA) H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Alycia Parks (USA) Madison Riley H2H 1-0
QFQ W60 Ashland, Wk. 30 Lorraine M. Guillermo (USA) q Jasmine Boyd (USA) H2H 1-0
R32 W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Alexandra Bozovic (AUS) Ainhoa Atucha Gomez (ESP) H2H 1-0
R32 W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Daria Mishina (RUS) Maialen MORANTE Oyague (ESP) WC H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Oksana Selekhmeteva q Mercedes Aristegui (ESP) H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Joanna Garland (TPE) q Irati Urbaneja Salazar H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Aleksandra Pitak (GBR) q Laura Munoz-Baroja Orallo H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Karen Marthiens q Katarzyna Pitak (GBR) H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Angela Fita Boluda (ESP) q Alba RETORTILLO Soiras (ESP) H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Nahia Berecoechea q Laia CONDE Monfort (ESP) H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Sofia Milatova (SVK) q Marta FALCETO Font (ESP) H2H 1-0
FQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Alba Rey Garcia q Nikol Dobrilova (BUL) H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Oksana Selekhmeteva q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Mercedes Aristegui (ESP) Andrea Martinez (MEX) H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Joanna Garland (TPE) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Irati Urbaneja Salazar Nadine Martinez H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Aleksandra Pitak (GBR) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Laura Munoz-Baroja Orallo Ariadna Perez Lertxundi H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Katarzyna Pitak (GBR) Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Karen Marthiens q Marta Garcia H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Angela Fita Boluda (ESP) q Bye
H2H 0-0
Jul 24, 2019
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Alba RETORTILLO Soiras (ESP) Maria Picazo Martin H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Laia CONDE Monfort (ESP) Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Nahia Berecoechea q Fiona ARRESE Mata (ESP) H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Sofia Milatova (SVK) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Marta FALCETO Font (ESP) Isabel Cabrerizo Martinez H2H 1-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Alba Rey Garcia q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Vitoria-Gasteiz, Wk. 30 Nikol Dobrilova (BUL) Bye
H2H 0-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Pei-Chi Lee q Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty H2H 1-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Irys Ekani (FRA) q Sofia Pinto H2H 1-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Anastasiya Poplavska (UKR) q Rosario Louro H2H 1-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Almudena Sanz-Llaneza Fernandez (ESP) q Madalena Amil H2H 1-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Adelina Krueger q Sathwika Sama H2H 1-0
FQ W25 Porto, Wk. 30 Ayline Esina Samardzic (_CR) q Marie Lou Faoro (FRA) H2H 1-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Pei-Chi Lee q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty Madalena Peneda (_PO) H2H 1-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Irys Ekani (FRA) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Sofia Pinto Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Anastasiya Poplavska (UKR) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Rosario Louro Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Almudena Sanz-Llaneza Fernandez (ESP) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Madalena Amil Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Sathwika Sama Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Adelina Krueger q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Ayline Esina Samardzic (_CR) q Bye
H2H 0-0
QFQ W25 Porto, Wk. 30 Marie Lou Faoro (FRA) Bye
H2H 0-0
R32 W25 Nonthaburi, Wk. 30 Jia-Jing Lu (CHN) 4 Nudnida Luangnam (THA) H2H 3-3
R32 W25 Nonthaburi, Wk. 30 Gozal Ainitdinova (KAZ) IR Lou Brouleau (FRA) IR H2H 1-0
R32 W25 Nonthaburi, Wk. 30 Aldila Sutjiadi IR Mai Minokoshi (JPN) H2H 1-0
R32 W25 Nonthaburi, Wk. 30 Fang Ying Xun (CHN) 2 Kamonwan Buayam (THA) WC H2H 1-1
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Jia Qi Kang (CHN) q Erika Sema (JPN) H2H 1-1
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Punnin Kovapitukted (THA) q Riya Bhatia (IND) H2H 1-0
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Mananchaya Sawangkaew (THA) q Kai-Chen Chang H2H 1-0
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Watsachol Sawasdee (THA) q Plobrung Plipuech (THA) H2H 1-0
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Ji-Hee Choi q Ramu Ueda (JPN) H2H 1-0
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Bunyawi Thamchaiwat (THA) q Patcharin Cheapchadej H2H 1-1
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Yexin Ma (CHN) q Alana Parnaby (AUS) H2H 1-0
FQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Michika Ozeki (JPN) q Ayumi Koshiishi (JPN) H2H 2-1
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Erika Sema (JPN) Jennifer Luikham (IND) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Jia Qi Kang (CHN) q Natasha Sengphrachanh H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Riya Bhatia (IND) Zeel Desai (IND) H2H 2-1
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Punnin Kovapitukted (THA) q Natthapat Piwbangruk (THA) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Kai-Chen Chang Kwan Yau Ng (HKG) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Mananchaya Sawangkaew (THA) q Himeno Sakatsume (JPN) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Watsachol Sawasdee (THA) q Shiho Akita (JPN) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Plobrung Plipuech (THA) Eunhye Lee (2000) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Ramu Ueda (JPN) Ashmitha Easwaramurthi (IND) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Ji-Hee Choi q Jiahui Chen (CHN) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Bunyawi Thamchaiwat (THA) q Chompoothip Jandakate (THA) H2H 2-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Patcharin Cheapchadej So-Ra Lee H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Yexin Ma (CHN) q Tamachan Momkoonthod (THA) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Alana Parnaby (AUS) Natcharee Teerachodjiranon (THA) H2H 2-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Ayumi Koshiishi (JPN) Ho Ching Wu (HKG) H2H 1-0
QFQ W25 Nonthaburi, Wk. 30 Michika Ozeki (JPN) q Rada Manataweewat (THA) H2H 2-0
R32 W25 Moscow, Wk. 30 Draginja Vukovic (_SR) IR Anastasia Zakharova (RUS) IR H2H 1-0
R32 W25 Moscow, Wk. 30 Ganna Poznikhirenko (UKR) 7 Tess Sugnaux (SUI) H2H 1-1
R32 W25 Moscow, Wk. 30 Valeriya Yushchenko (RUS) Ekaterina Makarova (1996) IR H2H 2-0
R32 W25 Moscow, Wk. 30 Anastasiya Komardina 2WC Victoria Borodulina (RUS) WC H2H 1-0
FQ W25 Moscow, Wk. 30 Avelina Sayfetdinova q Ekaterina Ovcharenko (RUS) H2H 1-0
FQ W25 Moscow, Wk. 30 Evgeniya Burdina (RUS) q Viktoriia Kalinina (RUS) LL H2H 1-0
FQ W25 Moscow, Wk. 30 Maria Shusharina q Daria Soldatova H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Ekaterina Kazionova (RUS) q Sofia Vaynberg (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Kristina Kudryavtseva Anastasia Mironova (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Sviatlana Pirazhenka (BLR) q Maria Krupenina H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Aleksandra Pospelova (RUS) Ksenia Khlynova H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Ilona Kremen (BLR) q Alisa Kummel H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Diana Demidova (RUS) Anna Lytneva H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Avelina Sayfetdinova q Sadafmoh Tolibova (BLR) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Ekaterina Ovcharenko (RUS) Daria Kononchuk H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Nina Olyanovskaya (RUS) Alija Merdeeva (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Yana Mogilnitskaya q Elena Malykh H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Elizaveta Volodko (RUS) q Anna Ukolova (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Alisa Rastegaeva Ksenia Kolesnikova (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Evgeniya Burdina (RUS) q Anna Tselykovskaya (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Viktoriia Kalinina (RUS) LL Arina Solomatina H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Daria Soldatova Vasilisa Aponasenko (RUS) H2H 1-0
QFQ W25 Moscow, Wk. 30 Maria Shusharina q Liubov Demidova (RUS) H2H 1-0
R32 W25 Horb, Wk. 30 Julyette Steur (_Ge) IR Nefisa Berberovic (BIH) IR H2H 1-1
R32 W25 Horb, Wk. 30 Polina Leykina 7 Alice Rame (FRA) IR H2H 1-0
R32 W25 Horb, Wk. 30 Simona Waltert (SUI) IR Tena Lukas (CRO) 3 H2H 1-1
R32 W25 Horb, Wk. 30 Romy Koelzer Margot Yerolymos (FRA) 2 H2H 1-0
FQ W25 Horb, Wk. 30 Ivana Popovic (AUS) q Lara Schmidt (_GE) H2H 1-0
FQ W25 Horb, Wk. 30 Alice Tubello (FRA) q Gabriela Nicole Tatarus (ROU) H2H 1-0
FQ W25 Horb, Wk. 30 Chiara Grimm (SUI) q Julia Wachaczyk (GER) H2H 1-0
FQ W25 Horb, Wk. 30 Anna Klasen (GER) q Gabriela Horackova (CZE) H2H 1-0
FQ W25 Horb, Wk. 30 Gabriela Duca (ROU) q Yukina Saigo (JPN) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Melanie Stokke (NOR) q Chantal Sauvant (_GE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Alexa Pirok (HUN) Mia Mack H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Ivana Popovic (AUS) q Isabella Pfennig (_GE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Lara Schmidt (_GE) Arina Gabriela Vasilescu (ROU) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Alice Tubello (FRA) q Albina Khabibulina (UZB) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Gabriela Nicole Tatarus (ROU) Emily Meyer (AUT) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Julia Wachaczyk (GER) Gina Marie Dittmann H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Chiara Grimm (SUI) q Elena Gemovic (_SR) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Gabriela Horackova (CZE) Marie-Charlot Lonnemann H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Anna Klasen (GER) q Jantje Tilbuerger (_GE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Yukina Saigo (JPN) Rebeka Kern (_GE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Gabriela Duca (ROU) q Diana Sumova (CZE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Rina Saigo (JPN) Emily Welker H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Katharina Hering q Julia Kimmelmann (GER) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Carmen Schultheiss q Antonia Schmidt (_GE) H2H 1-0
QFQ W25 Horb, Wk. 30 Jenny Duerst Laura Boehner (_GE) H2H 1-0
R32 W25 Evansville, Wk. 30 Tori Kinard (USA) IR Pamela Montez (USA) H2H 1-0
FQ W25 Evansville, Wk. 30 Andie K. Daniell (USA) Salome Devidze (GEO) H2H 1-0
FQ W25 Evansville, Wk. 30 Alexandra Osborne (AUS) Lauren Proctor (USA) H2H 1-0
FQ W25 Evansville, Wk. 30 Eleonore Tchakarova Kylie Collins H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Salome Devidze (GEO) Isabelle Kouzmanov H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Andie K. Daniell (USA) Audrey Ann Blakely (USA) H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Mccartney Kessler (USA) Aleah Marrow (USA) H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Elizabeth Coleman Gianna Pielet (USA) H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Anastasia Tkachenko Alexandra Riley (USA) H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Eleana Yu Jacqueline Payne H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Alexandra Osborne (AUS) Makenzie Myers (USA) H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Lauren Proctor (USA) Raven Neely H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Jada Hart Chanelle Van Nguyen (USA) H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Vanessa Ong (USA) Madison Frahn (AUS) H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Fernanda Contreras Gomez (MEX) Akvile Parazinskaite (LAT) H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Ashlyn Krueger Julia Fliegner H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Solymar Colling Sumvruta Iyengar (USA) H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Katrina Scott Madison Bourguignon (USA) H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Kylie Collins Eleanor Myers H2H 1-0
QFQ W25 Evansville, Wk. 30 Eleonore Tchakarova Diana Tkachenko H2H 1-0
R32 W25 Bytom, Wk. 30 Lina Gjorcheska 7 Petia Arshinkova (BUL) H2H 2-1
R32 W25 Bytom, Wk. 30 Chihiro Muramatsu (JPN) 3 Marta Lesniak (POL) IR H2H 1-0
R32 W25 Bytom, Wk. 30 Martina Caregaro (ITA) 6 Julia Oczachowska (POL) WC H2H 1-0
R32 W25 Bytom, Wk. 30 Cristina Ene (ROU) IR Ania Hertel (POL) WC H2H 1-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Nikola Tomanova (CZE) q Emma Zakordoniec (POL) H2H 1-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Anastasia Vdovenco q Ludmila Kareisova (CZE) H2H 1-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Daria Kuczer (POL) q Ema Bolebruchova H2H 2-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Stefania ROGOZINSKA Dzik (POL) q Katarzyna Wysoczanska (POL) H2H 1-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Weronika Falkowska (POL) q Alica RUSOVA (SVK) H2H 1-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Karolina Kubanova (CZE) q Laura Svatikova (SVK) H2H 1-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Ivana Sebestova q Petra Csabi H2H 1-0
FQ W25 Bytom, Wk. 30 Kristyna Hrabalova (CZE) q Aleksandra Julia Jelen H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Nikola Tomanova (CZE) q Sarka Richterova (CZE) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Emma Zakordoniec (POL) Regina Husak H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Anastasia Vdovenco q Katarzyna Pyka (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Ludmila Kareisova (CZE) Adrianna Sosnowska (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Daria Kuczer (POL) q Karolina Jaskiewicz (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Ema Bolebruchova Juliane Triebe H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Stefania ROGOZINSKA Dzik (POL) q Laura Duhl H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Katarzyna Wysoczanska (POL) Karolina Bartusek H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Weronika Falkowska (POL) q Eva Cechakova H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Alica RUSOVA (SVK) Natalia Pietras (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Karolina Kubanova (CZE) q Jovana Peric (SRB) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Laura Svatikova (SVK) Katerina Filip (SWE) H2H 3-0
Jul 24, 2019
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Ivana Sebestova q Barbora Pokorna (CZE) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Petra Csabi Paulina Jastrzebska (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Kristyna Hrabalova (CZE) q Aleksandra Buczynska (POL) H2H 1-0
QFQ W25 Bytom, Wk. 30 Aleksandra Julia Jelen Weronika Jasmina Forys (POL) H2H 1-0
R32 W15 Tampere, Wk. 30 Katriin Saar (_ES) WC Anna Makhorkina (RUS) H2H 1-0
R32 W15 Tampere, Wk. 30 Emilia Hartman WC Lotta Heiskanen (FIN) WC H2H 1-0
R32 W15 Tampere, Wk. 30 Polina Bakhmutkina (RUS) Tamara Barad Itzhaki (ISR) 6 H2H 1-0
R32 W15 Tampere, Wk. 30 Melis Yasar (SWE) Mariya Krasakova H2H 1-0
R32 W15 Tampere, Wk. 30 Margarita Ignatjeva Maileen Nuudi (_ES) H2H 1-0
R32 W15 Tampere, Wk. 30 Sofia Nami Samavati (DEN) Sem Wensveen H2H 1-0
FQ W15 Tampere, Wk. 30 Maria Lota Kaul (_ES) q Tamara Bizhukova H2H 1-0
FQ W15 Tampere, Wk. 30 Elena Jamshidi (DEN) q Sophia Fry (AUS) H2H 1-0
FQ W15 Tampere, Wk. 30 Evgeniya Levashova (RUS) q Maria Mikhaylova (RUS) H2H 1-0
FQ W15 Tampere, Wk. 30 Sofiya Chekhlystova (_ES) q Maria Fernanda Morales (SWE) H2H 1-0
FQ W15 Tampere, Wk. 30 Vilena Petrova q Elizaveta Kuznetsova H2H 1-0
FQ W15 Tampere, Wk. 30 Sofiia Likhacheva q Martina Minetti H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Tamara Bizhukova Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Maria Lota Kaul (_ES) q Arina Petrova (RUS) H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Elena Jamshidi (DEN) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Sophia Fry (AUS) Adrija Runcha H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Evgeniya Levashova (RUS) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Maria Mikhaylova (RUS) Emilia Salo (FIN) H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Maria Fernanda Morales (SWE) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Sofiya Chekhlystova (_ES) q Helena Narmont (_ES) H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Vilena Petrova q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Elizaveta Kuznetsova Johanna Ranta-Aho (FIN) H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Martina Minetti Anda Ghinga H2H 1-0
QFQ W15 Tampere, Wk. 30 Sofiia Likhacheva q Dasha Borodatova H2H 1-0
R32 W15 Tabarka, Wk. 30 Agathe Timsit (FRA) Adithya Karunaratne (SRI) H2H 1-0
R32 W15 Tabarka, Wk. 30 Manon Peral (FRA) Thais Castiglioni (ESP) WC H2H 1-0
R32 W15 Tabarka, Wk. 30 Nuria Brancaccio (ITA) 8 Chelsea Vanhoutte (BEL) q H2H 1-0
R32 W15 Tabarka, Wk. 30 Mariam Dalakishvili (GEO) 7 Ena Kajevic H2H 1-0
R32 W15 Tabarka, Wk. 30 Anna Popescu (GBR) Jelena Stojanovic (AUS) H2H 1-0
FQ W15 Tabarka, Wk. 30 Carlotta Gabrielli q Maria Del Rosario Vazquez (ARG) H2H 1-0
FQ W15 Tabarka, Wk. 30 Chelsea Vanhoutte (BEL) q Giuliana Bestetti (ITA) H2H 1-0
FQ W15 Tabarka, Wk. 30 Adelina Baravi (RUS) q Elisa Andrea Camerano (ITA) H2H 1-0
FQ W15 Tabarka, Wk. 30 Lana Sipek (_CR) q Chiara Alesiani H2H 1-0
FQ W15 Tabarka, Wk. 30 Sravya Shivani Chilakalapudi q Anna Khudoley (RUS) H2H 1-0
FQ W15 Tabarka, Wk. 30 Doga Turkmen (_TU) q Ginevra Peiretti (ITA) H2H 1-0
FQ W15 Tabarka, Wk. 30 Francesca Dell'edera (ITA) q Valeriya Denisenko (RUS) H2H 1-0
FQ W15 Tabarka, Wk. 30 Anjana Suresh (CAN) q Anita Bertoloni H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Maria Del Rosario Vazquez (ARG) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Carlotta Gabrielli q Darya Shauha H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Chelsea Vanhoutte (BEL) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Giuliana Bestetti (ITA) Marne Dercksen H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Adelina Baravi (RUS) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Elisa Andrea Camerano (ITA) Victoria Ariadna Beccio (ARG) H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Lana Sipek (_CR) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Chiara Alesiani Miranda Poile (AUS) H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Sravya Shivani Chilakalapudi q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Anna Khudoley (RUS) Francesca Rumi H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Doga Turkmen (_TU) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Ginevra Peiretti (ITA) Pilar ASTIGARRAGA Harper (ESP) H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Francesca Dell'edera (ITA) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Valeriya Denisenko (RUS) Alicia Suzzoni H2H 1-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Anjana Suresh (CAN) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Tabarka, Wk. 30 Anita Bertoloni Deniz Paykoc (TUR) H2H 1-0
R32 W15 Schio, Wk. 30 Matilde Paoletti WC Maria Masini (ITA) H2H 1-0
R32 W15 Schio, Wk. 30 Manca Pislak 5 Julie Belgraver (NLD) JR H2H 1-0
R32 W15 Schio, Wk. 30 Katerina Tsygourova Gloria Ceschi (ITA) H2H 1-0
R32 W15 Schio, Wk. 30 Lisa Pigato WC Lenka Stara (SVK) 8 H2H 1-0
FQ W15 Schio, Wk. 30 Giulia Carbonaro (ITA) q Martina Muzzolon H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Karolina Vlckova LL Alice Vicini (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Alessandra Simone q Maria Aurelia Scotti (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Martina Muzzolon Valentina Losciale (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Giulia Carbonaro (ITA) q Anamarija Spoljaric (_CR) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Beatrice Ricci q Andrea Agostina FARULLA DI Palma (ARG) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Cristina Elena Tiglea Aurora Zantedeschi (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Maria Vittoria Viviani (ITA) q Sofia Mariotto (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Jessica Bertoldo (ITA) Vittoria Avvantaggiati (ITA) H2H 1-0
Jul 24, 2019
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Martina Biagianti (ITA) q Aminata Sall H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Sofia Rocchetti Maria Toma (ROU) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Enola Chiesa (ITA) Magalie Girard (FRA) H2H 1-0
QFQ W15 Schio, Wk. 30 Beatrice Lombardo (ITA) q Alessandra Mazzola (ITA) H2H 1-0
R32 W15 Sandelfjord, Wk. 30 Katarina Kuzmova (2001) Jacquline NYLANDER Altelius (SWE) H2H 1-0
R32 W15 Sandelfjord, Wk. 30 Lisa Ponomar (GER) 7 Sabrina Rittberger H2H 1-0
R32 W15 Sandelfjord, Wk. 30 Ine Soltveit Stange (NOR) WC Lene Mari Bolkesjo Hovda WC H2H 1-0
R32 W15 Sandelfjord, Wk. 30 Ida Jarlskog (SWE) 8 Franziska Sziedat (_GE) H2H 1-0
R32 W15 Sandelfjord, Wk. 30 Emilie Elde (NOR) WC Maria Zotova (RUS) H2H 1-0
R32 W15 Sandelfjord, Wk. 30 Michaela Bayerlova (CZE) 2 Giorgie Jones (AUS) H2H 1-0
FQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Reka Farbas (HUN) q Beatrice Henriette Faureng H2H 1-0
FQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Lucie Petruzelova q Angelina Graovac H2H 1-0
FQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Vivien Sandberg (_GE) q Victoria Carlsten H2H 1-0
FQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Natalie Augustinova q Veronika Koberlingova (SVK) H2H 1-0
FQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Vicky VAN DE Peer (BEL) q Nikoletta Muller (HUN) H2H 1-0
FQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Dorthea Faa Hviding (NOR) q Nathalie Johansson (SWE) H2H 1-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Reka Farbas (HUN) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Beatrice Henriette Faureng Kyrin Pollock H2H 1-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Angelina Graovac Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Lucie Petruzelova q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Vivien Sandberg (_GE) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Victoria Carlsten Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Natalie Augustinova q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Veronika Koberlingova (SVK) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Vicky VAN DE Peer (BEL) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Nikoletta Muller (HUN) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Nathalie Johansson (SWE) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Sandelfjord, Wk. 30 Dorthea Faa Hviding (NOR) q Eleni Kampantai H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Agustina Chlpac (ARG) Amandine Monnot q H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Julia Lovqvist q Isabel ADROVER Gallego (ESP) H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Diana Martynov Sevil Yuldasheva (UZB) 7 H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Sophia Biolay WC Maneva Rakotomalala (FRA) q H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Karola Patricia Bejenaru (ROU) Aubane Droguet H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Celia Belle Mohr WC Benedetta Ivaldi (ITA) 6 H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Josephine Boualem (FRA) Marie Villet (FRA) H2H 1-0
R32 W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Laia Petretic WC Natalia Orlova H2H 1-0
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Lois Boisson q Elina Vikhryanova (RUS) H2H 1-0
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Amandine Monnot q Theo Gravouil (FRA) H2H 1-0
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Francesca Bullani (ITA) q Amandine Cazeaux (FRA) H2H 1-0
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Lou Anne Guerbert (FRA) q Rania Azziz (FRA) H2H 1-1
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Ali Collins (GBR) q Natalie Proese (GER) H2H 1-0
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Julia Lovqvist q Louise Lampla (FRA) H2H 1-0
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Eva Marie Voracek (_GE) q Candela Bugnon (ARG) H2H 1-0
FQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Maneva Rakotomalala (FRA) q Zoe Richard (FRA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Elina Vikhryanova (RUS) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Lois Boisson q Pauline Demel (BEL) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Theo Gravouil (FRA) Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Amandine Monnot q Carola Cavelli (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Amandine Cazeaux (FRA) Taylor Dean (USA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Francesca Bullani (ITA) q Harriet Hamilton (ITA) H2H 2-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Rania Azziz (FRA) Juliette Loliee (FRA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Lou Anne Guerbert (FRA) q Alessia Tagliente (ITA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Natalie Proese (GER) Marine Szostak (FRA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Ali Collins (GBR) q Anna Maria Jovanovic (FRA) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Louise Lampla (FRA) Tania Munteanu (ROU) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Julia Lovqvist q Charlotte Mosbaek Ellegaard
w/o
H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Eva Marie Voracek (_GE) q Mathilde Dury (BEL) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Candela Bugnon (ARG) Karine Marion Job H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Zoe Richard (FRA) Noelly Longi Nsimba (CAN) H2H 1-0
QFQ W15 Les Contamines-Montjoie, Wk. 30 Maneva Rakotomalala (FRA) q Tara Zoppas H2H 1-0
R32 W15 Cancun, Wk. 30 Lian Tran (NLD) Isabelle Haverlag H2H 1-0
R32 W15 Cancun, Wk. 30 Elle Christensen 6 Michiru Furuya (JPN) H2H 1-0
R32 W15 Cancun, Wk. 30 Amber Washington Katya Ramirez LL H2H 2-0
R32 W15 Cancun, Wk. 30 Kristin Younes (ISR) Brittany Collens H2H 1-0
R32 W15 Cancun, Wk. 30 Nicole Nadel (ISR) 5 Yui Saito WC H2H 1-0
R32 W15 Cancun, Wk. 30 Mayuka Aikawa (JPN) Juliana Valero (COL) H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Aiko Yoshitomi (JPN) q Bye
H2H 0-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Lorelyz Marruffo Quetzali Dafne Vazquez Montesinos H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Katya Ramirez LL Erika Sandor-Zur H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Jwany Sherif q Daniela Carreto H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Madison Appel (USA) q Koral Koldobski (ISR) H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Emma Davis (USA) Althea Hudson H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Jessica Marmorstein Maria Gomez (_EC) H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Ana Maria Andreea Ileana (CAN) q Shelby Prince H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Clara Vlasselaer Ana Villalvazo H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Anastasia Sysoeva q Zora Hudson H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Alexis Keberle (USA) q Jami Marie Burt H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Magdalena Stoilkovska (MKD) Drew Anderson H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Darya Shvartsmann q Gala Arangio H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Angie Carolina YEPES Medina (COL) LL Isabella Arana Rios H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Dylan Cline q Elan Mnatsakanov H2H 1-0
QFQ W15 Cancun, Wk. 30 Nicolle Andrea GOMEZ Romero (COL) Mariana Jimenez Bustillo H2H 1-0
R16 Palermo C Lister / R Voracova (SWE/CZE) 1 Bye
R32 Palermo Kiki Bertens (NLD) 1 Ekaterine Gorgodze (GEO) H2H 1-0
R32 Palermo Aleksandra Krunic (SRB) Jessica Pieri (ITA) q H2H 1-0
R16 Palermo D Gavrilova / S Peng (/CHN) 3 E Bogdan / C Dinu (ROU/ROU)
R32 Palermo Irina-Camelia Begu (ROU) Tereza Mrdeza (CRO) q H2H 1-0
R16 Palermo A Bai / N Geuer (AUS/GER) G Ce / P Goncalves (BRA/BRA)
R32 Palermo Viktoria Kuzmova (SVK) 3 Elisabetta Cocciaretto q H2H 1-0
R16 Palermo A Grymalska / R Van Der Hoek (ITA/NLD) G Marchetti / L Pigossi (ITA/BRA) 4
R32 Palermo Arantxa Rus (NLD) Amandine Hesse (FRA) q H2H 3-0
R16 Palermo F Bilardo / D Spiteri (ITA/ITA) WC G Garcia-perez / F Stollar (ESP/HUN) 2
R32 Palermo Paula Badosa Gibert (ESP) Pauline Parmentier (FRA) 5 H2H 1-0
R32 Palermo Giulia Gatto-Monticone (ITA) WC Antonia Lottner (GER) H2H 2-0
R32 Palermo Liudmila Samsonova LL Jaimee Fourlis (AUS) q H2H 1-0
R32 Palermo Tamara Zidansek (SLO) 4 Lara Arruabarrena (ESP) H2H 1-1
R32 Palermo Jil TEICHMANN (SUI) 8 Daria Gavrilova H2H 1-0
R32 Palermo Alize Cornet (FRA) 2 Martina Trevisan (ITA) WC H2H 2-0
FQ Palermo Gabriela Ce (BRA) q Shilin Xu (CHN) H2H 1-1
FQ Palermo Amandine Hesse (FRA) q Liudmila Samsonova LL H2H 1-0
FQ Palermo Elisabetta Cocciaretto q Fanny Stollar (HUN) H2H 1-0
FQ Palermo Tereza Mrdeza (CRO) q Kathinka Von Deichmann (LIE) H2H 4-1
FQ Palermo Jaimee Fourlis (AUS) q Georgina Garcia-Perez (ESP) H2H 1-1
FQ Palermo Jessica Pieri (ITA) q Laura Pigossi (BRA) H2H 1-0
QFQ Palermo Gabriela Ce (BRA) q Katarina Zavatska (UKR) H2H 1-1
QFQ Palermo Shilin Xu (CHN) Alison Bai (AUS) H2H 2-0
QFQ Palermo Liudmila Samsonova LL Nadia Podoroska (ARG) H2H 1-1
QFQ Palermo Amandine Hesse (FRA) q Deborah Chiesa (ITA) H2H 1-0
QFQ Palermo Elisabetta Cocciaretto q Conny Perrin (SUI) H2H 2-0
QFQ Palermo Fanny Stollar (HUN) Cristiana Ferrando (ITA) H2H 1-0
QFQ Palermo Tereza Mrdeza (CRO) q Federica Bilardo (ITA) H2H 1-0
Jul 24, 2019
QFQ Palermo Kathinka Von Deichmann (LIE) Anastasia Grymalska (ITA) H2H 4-1
QFQ Palermo Jaimee Fourlis (AUS) q Anna Bondar (HUN) H2H 1-0
QFQ Palermo Georgina Garcia-Perez (ESP) Federica Rossi H2H 1-0
QFQ Palermo Laura Pigossi (BRA) Dalila Spiteri (ITA) H2H 1-0
QFQ Palermo Jessica Pieri (ITA) q Daniela Seguel (CHL) H2H 1-0
R32 Moscow International Anastasija Sevastova (LVA) 1 Varvara Flink H2H 1-0
R16 Moscow International A Potapova / Y Sizikova (RUS/) A Danilina / V Ivakhnenko (KAZ/UKR)
R32 Moscow International Dalila Jakupovic (SLO) Ana Bogdan (ROU) H2H 1-1
R16 Moscow International I Bara / D Jakupovic (ROU/SLO) 3 A Gamiz / P Ormaechea (/ARG)
R32 Moscow International Valentyna Ivakhnenko (UKR) q Sorana Cirstea (ROU) H2H 1-1
R32 Moscow International Irina Maria Bara (ROU) Margarita Gasparyan 5 H2H 1-0
R16 Moscow International S Fichman / N Stojanovic (CAN/SRB) K Ksenia / K Bartone (/LAT) WC
R32 Moscow International Anhelina Kalinina (UKR) Katerina Siniakova (CZE) 3 H2H 1-0
R32 Moscow International Patricia Maria Tig (ROU) Ankita Raina (IND) H2H 1-0
R32 Moscow International Diana Marcinkevica (LVA) WC Kamilla Rakhimova (RUS) WC H2H 1-0
R32 Moscow International Bernarda Pera (USA) Jelena Ostapenko (LVA) 8 H2H 1-0
R32 Moscow International Elena Rybakina (RUS) Xinyun Han (CHN) H2H 1-0
R32 Moscow International Paula Ormaechea (ARG) q Kristina Kucova (SVK) H2H 2-0
R32 Moscow International Nina Stojanovic (SRB) q Aliaksandra Sasnovich (BLR) 4 H2H 1-0
R32 Moscow International Jana Fett (CRO) WC Tatjana Maria (GER) 7 H2H 1-1
R32 Moscow International Katarzyna Kawa (POL) q Ysaline Bonaventure (BEL) H2H 1-1
R32 Moscow International Chloe Paquet (FRA) Basak Eraydin (TUR) q H2H 1-1
R32 Moscow International Caroline Garcia (FRA) 2 Kristyna Pliskova (CZE) H2H 3-0
FQ Moscow International Barbara Haas (AUT) q Julia Grabher (AUT) H2H 3-2
FQ Moscow International Paula Ormaechea (ARG) q Isabella Shinikova (BUL) H2H 1-0
FQ Moscow International Katarzyna Kawa (POL) q Naiktha Bains (AUS) H2H 1-0
FQ Moscow International Nina Stojanovic (SRB) q Harmony Tan (FRA) H2H 1-0
FQ Moscow International Basak Eraydin (TUR) q Ulrikke Eikeri (NOR) H2H 2-0
FQ Moscow International Valentyna Ivakhnenko (UKR) q Marie Benoit (BEL) H2H 1-1
QFQ Moscow International Barbara Haas (AUT) q Francesca Jones (GBR) H2H 1-0
QFQ Moscow International Julia Grabher (AUT) Kamilla Bartone (LAT) H2H 1-0
QFQ Moscow International Paula Ormaechea (ARG) q Dejana Radanovic (SRB) H2H 1-0
QFQ Moscow International Isabella Shinikova (BUL) Zoe Kruger (RSA) H2H 1-0
QFQ Moscow International Katarzyna Kawa (POL) q Anna Danilina (KAZ) H2H 1-0
QFQ Moscow International Naiktha Bains (AUS) Andrea Gamiz H2H 2-0
QFQ Moscow International Nina Stojanovic (SRB) q Marina Melnikova H2H 2-0
QFQ Moscow International Harmony Tan (FRA) Jasmin Jebawy (GER) H2H 1-0
QFQ Moscow International Basak Eraydin (TUR) q Ksenia Aleshina H2H 1-0
QFQ Moscow International Ulrikke Eikeri (NOR) Daniela Vismane (LAT) H2H 1-0
QFQ Moscow International Valentyna Ivakhnenko (UKR) q Galina Voskoboeva (KAZ) H2H 1-0
QFQ Moscow International Marie Benoit (BEL) Akgul Amanmuradova (UZB) H2H 1-0
R32 Tampere Challenger Tallon Griekspoor (NLD) 9 Aslan Karatsev (RUS) H2H 1-0
R32 Tampere Challenger Filip Horansky (SVK) 8 Manuel Guinard (FRA) H2H 1-0
R32 Tampere Challenger Blaz Rola (SLO) 5 Dimitar Kuzmanov (BUL) H2H 1-0
R32 Tampere Challenger Gastao Elias (PRT) Roberto Quiroz (ECU) 10 H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Pedro Sousa (PRT) 1 Bye
R16 Tampere Challenger T Altuna / M Eriksson (TUR/SWE) F Coria / M Cuevas (ARG/URU)
R64 Tampere Challenger Alexander Zhurbin (RUS) q Christopher Heyman (BEL) ITF H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Ivan Nedelko (RUS) ITF Harri Heliovaara (FIN) WC H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Jurgen Zopp (EST) 15 Bye
R16 Tampere Challenger P Kaukovalta / E Vasa (FIN/FIN) WC S Doumbia / F Reboul (FRA/FRA) ITF
R16 Tampere Challenger I Nedelko / A Zhurbin (RUS/RUS) WC R Rikkonen / I Vesanen (FIN/FIN) WC
R64 Tampere Challenger Zdenek Kolar (CZE) 12 Bye
R64 Tampere Challenger Sadio Doumbia (FRA) Ben Patael (ISR) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Renzo Olivo (ARG) Ivan Gakhov (RUS) H2H 2-0
R16 Tampere Challenger G Elias / P Sousa (PRT/PRT) C Heyman / C O'Connell (BEL/AUS) ITF
R64 Tampere Challenger Federico Coria (ARG) 7 Bye
R64 Tampere Challenger Kimmer Coppejans (BEL) 4SE Bye
R64 Tampere Challenger Benjamin Hassan Panu Virtanen (FIN) WC H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Jeroen Vanneste (BEL) ITF Fabien Reboul (FRA) q H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Goncalo Oliveira (PRT) 14 Bye
R64 Tampere Challenger Tallon Griekspoor (NLD) 9 Bye
R64 Tampere Challenger Aslan Karatsev (RUS) Andrea Vavassori (ITA) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Manuel Guinard (FRA) Markus Eriksson (SWE) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Filip Horansky (SVK) 8 Bye
R64 Tampere Challenger Federico Gaio (ITA) 6 Bye
R64 Tampere Challenger Guilherme Clezar (BRA) Zsombor Piros (HUN) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Christopher O'Connell (AUS) ITF Khumoun Sultanov (UZB) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Pedja Krstin (SRB) 11 Bye
R64 Tampere Challenger Matteo Viola (ITA) 13 Bye
R64 Tampere Challenger Patrik Niklas-Salminen (FIN) WC Alessandro Bega (ITA) H2H 1-2
R64 Tampere Challenger Botic Van De Zandschulp ITF Miljan Zekic (SRB) H2H 2-0
R64 Tampere Challenger Mikael Ymer (SWE) 3 Bye
R64 Tampere Challenger Blaz Rola (SLO) 5 Bye
R64 Tampere Challenger Dimitar Kuzmanov (BUL) Andrea Pellegrino (ITA) H2H 3-0
R64 Tampere Challenger Gastao Elias (PRT) Martin Cuevas (URU) H2H 1-1
R64 Tampere Challenger Roberto Quiroz (ECU) 10 Bye
R64 Tampere Challenger Emil Ruusuvuori (FIN) 16 Bye
Jul 24, 2019
R64 Tampere Challenger Viktor Durasovic (NOR) Roni Rikkonen (FIN) WC H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Eero Vasa (FIN) WC Dragos Dima (ROU) H2H 1-0
R64 Tampere Challenger Elias Ymer (SWE) 2 Bye
FQ Tampere Challenger Alexander Zhurbin (RUS) q Anton Chekhov (RUS) H2H 2-0
FQ Tampere Challenger Fabien Reboul (FRA) q Anton Hjertquist H2H 1-0
R32 Prague Challenger Bernabe Zapata Miralles (ESP) 11 Adam Pavlasek (CZE) H2H 2-0
R32 Prague Challenger Constant Lestienne (FRA) 7 Pedro Sakamoto (BRA) H2H 1-0
R32 Prague Challenger Vaclav Safranek (CZE) Tristan Lamasine (FRA) 14 H2H 1-1
R32 Prague Challenger Lorenzo Giustino (ITA) 3 Tak Khunn Wang (FRA) H2H 2-0
R32 Prague Challenger Lukas Rosol (CZE) 2 Kenny De Schepper (FRA) H2H 3-0
R64 Prague Challenger Andrej Martin (SVK) 1 Bye
R16 Prague Challenger K Maamoun / A Merino (EGY/PER) ITF J Satral / R Stanek (CZE/CZE) WC
R64 Prague Challenger Chun Hsin Tseng (TPE) Alexandre Muller (FRA) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Peter Heller (GER) ITF Vit Kopriva (CZE) q H2H 1-0
R16 Prague Challenger T Draganja / N Milojevic (CRO/SRB) J Zielinski / K Zuk (POL/POL) WC
R64 Prague Challenger Uladzimir Ignatik (BLR) 16 Bye
R64 Prague Challenger Bernabe Zapata Miralles (ESP) 11 Bye
R64 Prague Challenger Adam Pavlasek (CZE) Laurynas Grigelis (LAT) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Pedro Sakamoto (BRA) Tom Jomby (FRA) ITF H2H 1-0
R16 Prague Challenger A Golubev / A Aleksandr (KAZ/) WC L Grigelis / M Vervoort (LAT/NLD)
R16 Prague Challenger F Neis / F Romboli (BRA/BRA) 2 S Puodziunas / J Sels (AUS/NLD)
R64 Prague Challenger Constant Lestienne (FRA) 7 Bye
R64 Prague Challenger Alessandro Giannessi (ITA) 4 Bye
R64 Prague Challenger Andrea Collarini (ARG) Corentin Denolly (FRA) ITF H2H 4-0
R64 Prague Challenger Lukas Klein (SVK) WC Michael Vrbensky (CZE) ALT H2H 2-0
R64 Prague Challenger Daniel Gimeno-Traver (ESP) 15 Bye
R64 Prague Challenger Rogerio Dutra Da Silva 10 Bye
R64 Prague Challenger Frederico Ferreira Silva (PRT) Jelle Sels (NLD) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Nino Serdarusic (CRO) Denis Yevseyev (KAZ) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Mats Moraing (GER) 8 Bye
R64 Prague Challenger Aleksandr Nedovesov 6 Bye
R64 Prague Challenger Mario Vilella Martinez (ESP) Martin Damm (USA) WC H2H 1-0
R64 Prague Challenger Jan Satral (CZE) Pavel Nejedly (CZE) q H2H 2-1
R64 Prague Challenger Attila Balazs (HUN) 9 Bye
R64 Prague Challenger Tristan Lamasine (FRA) 14 Bye
R64 Prague Challenger Vaclav Safranek (CZE) Geoffrey Blancaneaux (FRA) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Tak Khunn Wang (FRA) Jiri Lehecka (CZE) WC H2H 1-0
R64 Prague Challenger Lorenzo Giustino (ITA) 3 Bye
R64 Prague Challenger Nikola Milojevic (SRB) 5 Bye
R64 Prague Challenger Jan Choinski (GER) Aldin Setkic (BIH) H2H 1-0
R64 Prague Challenger Carlos Taberner (ESP) Jonas Forejtek WC H2H 1-0
R64 Prague Challenger Luca Vanni (ITA) 12 Bye
R64 Prague Challenger Mohamed Safwat (EGY) 13 Bye
R64 Prague Challenger Riccardo Bonadio (ITA) ITF Karim-Mohamed Maamoun (EGY) ITF H2H 1-1
R64 Prague Challenger Kenny De Schepper (FRA) Robin Stanek (CZE) WC H2H 1-0
R64 Prague Challenger Lukas Rosol (CZE) 2 Bye
FQ Prague Challenger Vit Kopriva (CZE) q Tomas Machac (CZE) H2H 2-0
FQ Prague Challenger Pavel Nejedly (CZE) q Tadeas Paroulek (CZE) H2H 2-0
R32 M25+H Pontedera, Wk. 30 Gonzalo Villanueva (ARG) Holger Vitus Nodskov Rune H2H 1-0
R32 M25+H Pontedera, Wk. 30 Gianluca Di Nicola (ITA) Luca Giacomini (ITA) 6 H2H 2-1
R32 M25+H Pontedera, Wk. 30 Riccardo Balzerani (ITA) Matteo Arnaldi WC H2H 1-0
FQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Federico Arnaboldi (ITA) Matej Sabanov (CRO) H2H 1-0
FQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Marco Miceli (ITA) Federico Maccari (ITA) H2H 2-0
FQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Luigi Sorrentino (ITA) Maurizio Speziali (ITA) H2H 1-0
FQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Mattia Bellucci Francesco Maestrelli H2H 1-0
FQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Luca Potenza (ITA) Andres Gabriel Ciurletti (ARG) H2H 1-0
FQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Ivan Sabanov (CRO) Dominik Recek (CZE) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Matej Sabanov (CRO) Carlo Alberto Fossati (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Federico Arnaboldi (ITA) Gianmarco Ferrari H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Marco Miceli (ITA) Gian Marco Ortenzi (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Federico Maccari (ITA) Riccardo Di Nocera H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Luigi Sorrentino (ITA) Niccolo Inserra (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Maurizio Speziali (ITA) Giorgio Portaluri (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Mattia Bellucci Gabriele Volpi (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Francesco Maestrelli Jesse Ross (USA) H2H 1-0
Jul 24, 2019
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Luca Potenza (ITA) Giuseppe Tresca (1998) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Andres Gabriel Ciurletti (ARG) Lorenzo Bresciani H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Ivan Sabanov (CRO) Simone Cacciapuoti (ITA) H2H 1-0
QFQ M25+H Pontedera, Wk. 30 Dominik Recek (CZE) Giacomo Dambrosi (ITA) H2H 1-0
R32 M25 Troyes, Wk. 30 Niels Lootsma (NLD) 7 Nicolas Tepmahc (FRA) WC H2H 1-0
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Quentin Gueydan (FRA) q Kyrian Jacquet H2H 1-0
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Ivan Davydov (RUS) q Louis Dussin (FRA) H2H 1-0
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Pierre Faivre (FRA) q Louis Lechevretel (FRA) H2H 1-0
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Mathys Erhard (FRA) q Ivan Zaytsev H2H 1-0
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Arthur Reymond (FRA) q Mayeul Darras (FRA) H2H 1-0
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Alexis Boureau (FRA) q Joffrey De Schepper (FRA) H2H 1-1
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Paul Valsecchi (FRA) q Samy Chkiri (FRA) H2H 1-0
FQ M25 Troyes, Wk. 30 Hugo Schott (FRA) q Quentin Folliot (FRA) H2H 1-1
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Kyrian Jacquet Augustin Damonte H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Quentin Gueydan (FRA) q Julien DE Cuyper (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Ivan Davydov (RUS) q Felipe Derdoy (ARG) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Louis Dussin (FRA) Imrane Bentekhici H2H 1-1
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Pierre Faivre (FRA) q Maxence Beauge (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Louis Lechevretel (FRA) Joshua Dous Karpenschif H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Mathys Erhard (FRA) q Florent Bax (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Ivan Zaytsev Michael-John Every H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Arthur Reymond (FRA) q Tristan Meraut (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Mayeul Darras (FRA) Colin Markes (USA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Joffrey De Schepper (FRA) Joao Marcos Nusdeo (BRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Alexis Boureau (FRA) q Marc Algeri (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Samy Chkiri (FRA) Daniil Zarichanskyy (UKR) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Paul Valsecchi (FRA) q Mohamed Nazim Makhlouf H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Quentin Folliot (FRA) Emilien Voisin (FRA) H2H 1-0
QFQ M25 Troyes, Wk. 30 Hugo Schott (FRA) q Simon Reveniau (FRA) H2H 1-0
R32 M25 Taipei, Wk. 30 Ti Chen Luca Castelnuovo IR H2H 1-0
R32 M25 Taipei, Wk. 30 Kento Takeuchi (JPN) IR Li-Wie Tan WC H2H 1-0
R32 M25 Taipei, Wk. 30 Ray Ho (TPE) WC Nam Hoang Ly 6 H2H 1-0
R32 M25 Taipei, Wk. 30 Cheng-Yu Yu WC Sora Fukuda (JPN) H2H 1-0
R32 M25 Taipei, Wk. 30 Jumpei Yamasaki (JPN) IR Rhett Purcell (GBR) H2H 1-1
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Arturs Lazdins q Kazuma Kawachi (JPN) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Jesse Delaney (AUS) q Pak Long Yeung (HKG) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Wei-De Lin q Kousuke Ogura (JPN) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Shao-Fan Liu q Bang Shuo Yin (TPE) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Seita Watanabe (JPN) q Taisei Ichikawa (JPN) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Lucas Renard (SWE) q Sergey Shipilov H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Sam Taylor (SWE) q Ren Nakamura (JPN) H2H 1-0
FQ M25 Taipei, Wk. 30 Han-Chih Lin q Yu Hsiang Chiu 2.10  1.66  H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Kazuma Kawachi (JPN) Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Arturs Lazdins q Jie-Ming Pai (TPE) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Pak Long Yeung (HKG) Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Jesse Delaney (AUS) q Riku Kubota (JPN) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Wei-De Lin q Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Kousuke Ogura (JPN) Chang-Lin Tsai H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Shao-Fan Liu q Chen Chang (TPE) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Bang Shuo Yin (TPE) Hong-Lin Fu H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Taisei Ichikawa (JPN) Jeffrey Hsu H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Seita Watanabe (JPN) q Kai-Hsun Chen H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Lucas Renard (SWE) q Fei Yun Liao H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Sergey Shipilov Masayoshi Ono (JPN) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Ren Nakamura (JPN) Harry Thursfield (GBR) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Sam Taylor (SWE) q Liang-Yu Lin (TPE) H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Yu Hsiang Chiu Mu Fu Tsai (TPE) 1.16  5.00  H2H 1-0
QFQ M25 Taipei, Wk. 30 Han-Chih Lin q Ken Onishi (JPN) H2H 1-0
FQ M25 Porto, Wk. 30 Fabio Coelho (POL) Simao Alves (_PO) H2H 1-0
FQ M25 Porto, Wk. 30 Francisco Dias (PRT) Ewen Lumsden (GBR) H2H 1-0
FQ M25 Porto, Wk. 30 Piotr Matuszewski (POL) Romain Bauvy (FRA) H2H 1-0
FQ M25 Porto, Wk. 30 Afonso Salgado Derrick Chen H2H 1-0
FQ M25 Porto, Wk. 30 Daniel Rodrigues (POL) Filipe Brandao (BRA) H2H 1-0
FQ M25 Porto, Wk. 30 Goncalo Falcao (PRT) Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira H2H 1-0
FQ M25 Porto, Wk. 30 Paulo Fernandes (_PO) Diogo Marques (_PO) H2H 1-0
FQ M25 Porto, Wk. 30 Daniel Cukierman (ISR) Tiago Torres H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Fabio Coelho (POL) Bye
H2H 0-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Simao Alves (_PO) Salvador Salema H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Francisco Dias (PRT) Alexander Chepik (RUS) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Ewen Lumsden (GBR) Illia Stoliar (UKR) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Piotr Matuszewski (POL) Eduardo Lobo De Almeida H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Romain Bauvy (FRA) Manuel Almeida H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Afonso Salgado Bernardo Roque (POL) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Derrick Chen Bernardo Teixeira (_PO) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Filipe Brandao (BRA) Daniil Tsebrenko (UKR) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Daniel Rodrigues (POL) Arthur Bernabe H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Goncalo Falcao (PRT) Bernardo Gandara H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira Martim Simoes H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Diogo Marques (_PO) Sizya Ernest Kivanda (GBR) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Paulo Fernandes (_PO) Afonso Portugal (_PO) H2H 2-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Daniel Cukierman (ISR) Hugo Maia (_PO) H2H 1-0
QFQ M25 Porto, Wk. 30 Tiago Torres Noah Berry H2H 1-0
R32 M25 Nonthaburi, Wk. 30 Harry Bourchier (AUS) 1 Ryota Tanuma (JPN) IR H2H 1-0
R32 M25 Nonthaburi, Wk. 30 Soichiro Moritani (JPN) Credit Chaiyarin WC H2H 1-0
R32 M25 Nonthaburi, Wk. 30 </